Diş Buğdayı Kurabiyeleri

Türk adet ve geleneklerine göre bebeklerin ilk çıkan dişlerini kutlamak, bebeklerinin dişlerinin daha sağlam ve sağlıklı olması için diş buğdayı kutlamaları/partileri eski Türklerden bugüne yapılmaktadır. Aslında eskiden diş buğdayı kutlamaları kaynatılmış bulgurun şeker ile karıştırılıp üzerine de kayısı,kuru üzüm,fındık,nar gibi malzemelerin karışmasından oluşmaktaydı. Fakat artık günümüzde bu özel gün özel tasarıma sahip birbirinden lezzetli butik diş buğdayı kurabiyeleri ile kutlanmakta. Sizde bebeğinize ilk dişi için diş buğdayı organizasyonu yaptırmak istiyorsanız , hem kız hemde erkek bebekler için diş şeklindeki kurabiyeleri, diş fırçası şeklindeki kurabiyeleri ve diğer özel tasarım ilk diş kurabiyelerini hazırlatabilirsiniz.

Sizin tek yapmanız gereken; sipariş hattımız olan 0545 605 60 92 nolu hattan bizi aramak ve ister erkek bebeğinize isterseniz de kız bebeğinize özel hazırlatmak istediğiniz diş şeklindeki kurabiyeler için gerekli bilgileri vermek.

dis-bugdayi-kurabiyesi

DİŞ BUĞDAYI KURABİYELERİ NASIL GÖNDERİLMEKTEDİR?

Diş buğdayı kurabiyelerimiz tamamen tereyağ kullanılarak hazırlanıp,  gıda standartlarına uygun yenilebilir şeker hamuru ile süslenmektedir. Tek tek özenle hazırlanan diş buğdayı kurabiyeleri daha sonra şeffaf ambalajlara yerleştirilip, üzerine sizin vermiş olduğunuz bilgiler ufak kağıtlara basılarak zımbalanır.  Son olarak tüm bebek kurabiye konseptlerimizde olduğu gibi erkek bebekler için hazırlanan diş buğdayı kurabiyeleri mavi renkteki bebek pusetine, kız bebekler içinse pembe renkli bebek pusetlerine konularak kargolanmaktadır.

bebek-puseti-ornegi

  • Diş buğdayı kurabiyeleri yukarıda örnek görselde görmüş olduğunuz bebek pusetlerine konularak gönderilmektedir.

NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ?

Diş buğdayı organizasyonu için düşündüğünüz diş şeklindeki kurabiyelerin siparişini 2 farklı yöntem kullanarak verebilirsiniz. İster 0545 605 60 92 nolu sipariş hattımızı arayıp telefondan detaylı bilgi alıp siparişinizi verebilir, istersenizde aynı numaraya kayıtlı olan whatsapp hesabımızdan yazarak sipariş verebilirsiniz.

Diş şeklindeki diş buğdayı kurabiyelerinin ödemesini Kurumsal banka hesabımızın olduğu tüm TÜRKİYE İŞ BANKASI atm’lerinden ya da online bankacılık ve bireysel bankacılık kullanarak HAVALE/EFT şeklinde tüm bankalardan ödeyebilirsiniz.

KURABİYELERİN ADET FİYATI

Sizin istediğiniz konseptte hazırlanan diş buğdayı kurabiyelerinin adet fiyatı 4TL‘dir.

Minimum 20 Adet sipariş verebilirsiniz.

Fiyata KDV,Bebek Puseti ve Tüm Süslemeler Dahildir.