Düğün,Nişan ve Söz Kurabiyeleri

Düğün nişan ve söz organizasyonlarında misafirlere dağıtılan nikah şekerleri yerini, son zamanların en popüler ürünü olan şeker hamurlu butik kurabiyelere bıraktı. Nikah şekerleri hepimiz de bildiği gibi düğünlerde ve nişanlarda gelen misafirlere o günün anısına dağıtılan içerisinde badem ya da çeşitli şekerlemeler olan tülle sarılmış sıradan ikramlıklardır.Ayrıca kalıcılığı hiç yoktur. Eve gelir gelmez ya nikah şekerini çantamızda unuturuz ya da mıknatıslıysa buzdolabına asıp senelerce orda durmasını sağlarız. Taki bir gün yere düşüp tekmeyi basana kadar. Artık 2014 yılında olduğumuza göre yeni evlenecek çiftlerde, hayatlarında sadece bir gün yaşacakları o güzel günde sevdiklerine unutulmaz bir ikram yapma konusunda bilinçlendi ve artık her nişan da,düğün de ve sözde nikah şekerlerinin yerine üzerine kendi isimlerini,düğün ya da nişan tarihlerini yazdırabilecekleri butik kurabiyelere yönelmeye başladı. Bizde kurabiyecim.net olarak düğün ve nişanlarda sevdiklerinize ikram edebileceğiniz gelin ve damat şeklinde, üzerine istediğiniz ismi ve tarihi yazdırabileceğiniz düğün,nişan ve söz kurabiyeleri tasarladık. Artık kurabiyecim.net olarak düğün ve nişanlardaki klasik ve sıradan uygulamaları değiştiriyoruz. Evlilik yolunda her attığınız adımda, butik kurabiyelerimiz ile sizlerleyiz.

DÜĞÜN,SÖZ VE NİŞAN KURABİYE MODELLERİMİZ

Tüm düğün kurabiyelerimiz sizlerin seçimleriniz doğrultusunda kişiye özel hazırlanmaktadır. Aşağıda görmüş olduğunuz toplam 32 model nişan,düğün ve söz kurabiyeleri arasından istediğiniz bir modeli seçerek düğününüze ya da nişanınıza gelen misafirlerinize unutulmaz ve çok farklı bir sunum yapabilirsiniz.  Tüm düğün ve nişan kurabiyelerimiz malzeme kalitesinden ödün verilmeden 1.sınıf  doğal malzemelerden yapılmaktadırlar. Üst süslemelerinin tamamı piyasadaki en iyi şeker hamuru markası olan Şeker&Sugar kullanılmaktadır. Tüm butik kurabiyelerimiz size özel yapıldıktan sonra teker teker ambalajlanıp, kurabiyelerinizin tasarımına uygun kurdaleler ile paketlendiğinden yaklaşık 1 ay boyunca tazeliğini korumaktadırlar.

Düğün,Nişan ve Söz Butik Kurabiye Modellerimiz:

isme_ozel_nisan_kurabiyesi nisan_kurabiyesi isim_ve_tarih_baskili_nisan_kurabiyesi yuzuklu_nisan_ve_soz_kurabiyesi

isme_ozel_dugun_kurabiyesi cicekli_model_nisan_kurabiyesi cop_adam_seklinde_soz_nisan_ve_dugun_kurabiyesi butik_kurabiye

gul_desenli_butik_nisan_kurabiyesi gelin_ve_damat_nisan_kurabiyesi bas_harfe_uygun_nisan_kurabiyesi ucuz_soz_kurabiyesi

kirmizi_kurdaleli_gelinlik_kurabiyesi pembe-renk_soz_ve_nisan_elbisesi_kurabiyesi yuzuklu_soz_ve_nisan_kurabiyesi evlilik_teklifi_kurabiyesi

divider1Gelinlik ve Damatlık Şeklindeki Düğün,Söz ve Nişan Kurabiyelerimiz:

Hiçbir gelinlik ve damatlık bu kadar lezzetli olmadı. Düğünüze, nişanınıza ya da sözünüze gelecek olan misafirlerinize lezzetli mi lezzetli tasarım harikası şeker hamurlu gelinlik ve damatlık şeklinde butik kurabiye ikram edebilirsiniz. Aşağıdaki 8 gelinlik ve 8 damatlık modeli arasından istediğiniz iki çifti seçip siparişinizi verebilirsiniz. Renk ,gelinlik ve damatlık modeli konusunda değişiklik yapabilirsiniz.

damatlik_seklinde_kurabiye_modeli gelinlik_kurabiyesi damatlik_kurabiyesi soz_kurabiyesi

damat_butik_kurabiye gelinlik_seklinde_dugun_kurabiyesi damatlik_seklinde_nisan_kurabiyesi pembe_renk_gelinlik_kurabiyesi

damatlik_butik_kurabiye turkuaz_renk_nisan_buik_kurabiyesi takim_elbise_seklinde_soz_kurabiyesi kirmizi_nisan_kurabiyesi

soz_ve_nisan_kurabiyesi gelin_butik_kurabiye damatlik_soz_kurabiyesi nisan_ve_dugun_kurabiyesi

divider1

NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

Düğün,nişan ve söz kurabiyelerimizin tamamı sipariş tamamlandıktan sonra tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaya başlanır ve tek tek ambalajlanarak taze taze kargolanır.  Kurabiye siparişlerinizi isterseniz 0545 605 60 92 No’lu Kurabiye sipariş hattımızı arayarak verebilir, isterseniz de Whatsapp üzerinden siparişinizi verebilirsiniz. Kurabiyeler üzerindeki değişiklik yapacak iseniz tüm değişikliklerinizi telefon üzerinden sipariş alan görevliye bildirebilir ya da sipariş formundaki değişiklik yapılacak olan kısımları bildirerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ / KARGO

  • Kurabiyelerin kargo dahil toplam ücretini banka hesabımıza HAVALE ya da EFT şeklinde ister online bankacılık kullanarak isterseniz tüm GARANTİ BANKASI ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.

dugun_soz_ve_nisan_kurabiyeleri

Tüm düğün,nişan ve söz kurabiyelerimiz 6-8 cm arasında büyük boydur. Kurabiyeler hazırlandıktan sonra tek tek şeffaf jelatinlere konularak,tasarımlarına uygun kurdaleler ile paketlenmektedir. Ayrıca seçtiğiniz kurabiyeler 1.sınıf kaliteli karton kutulara konularak gönderilmektedir.Böylelikle kargoda zarar görmesi minimuma indirilir.

DÜĞÜN,NİŞAN VE SÖZ KURABİYELERİMİZİN FİYATLARI

  • Yukarıda örnek modellerini görmüş olduğunuz tüm kurabiyelerimizin adet fiyatı : 5TL’dir. Fiyata KDV, Ambalaj ve süslemeler dahildir.
  • Yüksek adet sayısındaki siparişlerde fiyat konusunda  0545 605 60 92 no’lu sipariş hattımızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.
  • Minimum 30 adet düğün,nişan ve söz kurabiyesi siparişi verebilirsiniz. 50 adet kurabiye siparişi ve üzerinde kargo ücretsizdir.

DÜĞÜN,NİŞAN VE SÖZ KURABİYE SİPARİŞİ:

Butik kurabiyelerimizin siparişini ister kurabiye sipariş hattımız olan 0545 605 60 92 no’lu hattı arayarak verebilir,isterseniz de Whatsapp üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile mesajlaşarak tamamlayabilirsiniz.