HAKKIMIZDA

Herşey bir hikayeyle başlar…

Birisiyle taşınışırsınız aşk başlar, ilk başta sevgili olunur. İlk ay hediyesi,sevgililer günü hediyesi,doğum günü hediyesi derken yıllar geçer ve sevdiğiniz kişiye herşeyi alırsınız. Fakat butik kurabiyeler hiç aklınıza gelmez. Hediye bulamama sıkıntısı artık yavaş yavaş kendisini göstermeye başlamıştır. Yıllar geçmeye devam eder ve evlilik vakti gelip kapıya dayanmıştır. Bu seferde nikah şekerim ne olsun nişanda nasıl şekerlemeler ikram etmeliyiz gibi düşünceler kafanızı kurcalamaya devam eder. Fakat yine aklınıza butik kurabiyeler gelmez. Evlilikte bir şekilde atlatılmıştır fakat 1 yıl sonra evlilik yıldönümünüz sizi yine hediye konusunda düşündürmeye başlamıştır. Çünkü sevgiliyken herşey alınmıştır. Tekrar ve tekrar butik kurabiyeler düşünülmez ve sıradan cüzdan,gömlek,ayakkabı gibi eşyalar alınmaya devam eder. Yıllar geçmeye devam eder ve artık çocuğunuz dünyaya gelmiştir. Hatta ilk dişini çıkarmıştır, eee Türk adet ve geleneklerine göre ilk dişin çıkışını kutlamak için diş buğdayı hazırlanması gerekir, bu seferde diş buğdayı kurabiyeleri akla gelmez, evde sıradan kaynatılmış buğday şekerle harmanlanarak ceviz,nar vs süslemelerle servis edilir. Ardından sizler için o çok önemli gün olan çocuğunuzun 1.yaş doğum günü yaklaşmaya başlar. Pastaneden normal bir pasta alınıp üzerine 1 adet mum kondurularak o çok özel gün pufff gelir ve geçer… çocuğunuz sünneti de keza öyle.

Sevdiklerinizin o mutlu ve özel günlerinde sıradan hediyeler yerine sadece onlara özel olarak hazırlanmış kurabiyeleri hediye etseniz onları daha fazla mutlu edemezmiydiniz?

YA DA

Dünya ya getirdiğiniz o en değerli varlık olan bebeğinizin ilk dişini çıkardığı günde ve ilk doğum gününde ona özel diş buğdayı kurabiyeleri ya da 1.yaş doğum günü kurabiyeleri yaptırsanız o günü daha özel kılamazmıydınız?

İşte bizde kurabiyecim.net olarak , “Netteki Kurabiyeciniz” sloganıyla başladığımız bu yolda yılda bir defa kutladığınız o özel günleri daha anlamlı ve daha kalıcı kılmak için eşinize,sevgilinize,bebeğinize ve arkadaşlarınıza hatta kurumsal firmalara kişiye özel butik kurabiyeler imal ediyoruz. Belki sizler çok önemli bazı günleri kaçırsanızda sevdiklerinizin o günleri kaçırmaması için bu birbirinden özel kurabiyeleri onlara hediye edebilir ya da onların bu kadar yaratıcı bir hediyeyi kaçırmamaları için tavsiye edebilirsiniz.

Önemli Açıklama:

  • Tüm ürünler kaliteden ödün verilmeden,birinci sınıf doğal malzeme olan yenilebilir şeker hamurundan yapılmaktadır. Ayrıca yapılır yapılmaz poşetlendiğinden 1 aya kadar tazeliğini korur ve bozulma yapmaz.
  • Tüm kurabiyeler şeker hamurlu butik kurabiye eğitimi almış çalışanlar tarafından hijyen,temizlik ve malzeme kalitesi göz önünde bulundurularak imal edilmektedir.