Kız Bebek Kurabiyeleri

Son zamanların en popüler bebek hediyesi olan üzerleri şeker hamuryla süslü tereyağlı lezzetli mi lezzetli butik kurabiyeler artık kurabiyecim.net ayrıcalığı ile sizlerle.  Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız doğum mu yaptı?  ya da daha doğmamış bebeğinize baby shower partisi mi yapmak istiyorsunuz? O zaman çok fazla düşünmenize gerek yok. Kız bebekler ile özdeşleşmiş hatta rengi dahi olan bebek pembesi tonlarındaki şeker hamuruyla süslenmiş birbirinden farklı model ve desenli bebek kurabiyeleri tam size göre. Sadece doğum yapmış yeni doğan bebekler için değil, bebeğinizin birinci yaş günü kutlamasında misafirlerinize çok değişik konseptlerde ikramlık olarak da bebek kurabiyelerini düşünebilirsiniz. Ya da diş çıkaran bebeğinizin diş buğdayı kutlamasında ve mevlütlerde sıradan mevlüt şekeri yerine dostlarınıza özel tasarım, bebeğinizin isminin yazılı olduğu butik kurabiyeleri dağıtabilirsiniz.  Kısacası bebek ile aklınıza ne geliyorsa,doğum günü,mevlüt,dişbuğdayı,yeni doğan bebek hediyesi gibi her şekilde hediye olarak alabilir ve sevdiklerinize dağıtabilirsiniz.

bebek_kurabiyesi

KIZ BEBEK KURABİYE SİPARİŞİ

Kız bebek kurabiyelerinin sitemiz üzerinde 2 farklı şatış şekli bulunmaktadır.  Bebek kurabiye pusetinizi siz istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.

  • İster aşağıdaki pembe bebek puseti içerinde 30 model bebek kurabiyeli konsept oluşturarak dopdolu bir bebek hediyesi oluşturabilir,
  • İstersenizde, mevlüt,doğum günü ve baby shower partileri için sevdiklerinize ikram etmek için tek bir model kurabiye seçerek (Minimum 20 adet) olacak şekilde toplu sipariş verebilirsiniz.

Kız bebek butik kurabiylerin siparişini ister 0545 605 60 92 no’lu sipariş hattımızdan istersenizde sayfamızın en alt kısmında bulunan sipariş formunu doldurarak verebilirsiniz.

KIZ BEBEK KURABİYE MODELLERİMİZ

Kız bebeklere özel bebek pusetli konsept oluşurmak ya da toplu olacak şekilde tek model kurabiye siparişi vermeniz için aşağıdaki 20 farklı bebek kurabiye modeli arasından istediğiniz kurabiye modellerini seçebilir, kurabiyeler isme özel olacak ise sipariş formundan ya da sipariş hattımız olan 0545 605 60 92 no’lu sipariş hattımızdan sizinle iletişime geçen göreviliye bildirebilirsiniz.

uyuyan_bebek_kurabiyesi kiz_bebek_kurabiye isme_ozel_kiz_bebek_kurabiyesi kiz_bebek_tulum_kurabiyesi

biberon_modelinde_kurabiye bebek_arabasi_butik_kurabiye tulum_kurabiye bebek_puseti_seklinde_kurabiyee

kiz_bebek_onlugu_kurabiye ilk_adim_kurabiyesi kiz_bebek_kafasi_kurabiye hosgeldin_bebek_kurabiye

baby_shower_kurabiyesi uyuyan_bebek_butik_kurabiye battaniyeli_bebek_kurabiye_modeli kiz_bebek_dis_bugdayi_kurabiyesi

kiz_bebek_baby_shower_partisi tulum_seklinde_kurabiye biberon ilk_adim_bebek_kurabiyesiNASIL SİPARİŞ VERİLİR?

Kız bebeklere özel kurabiyelerimizin tamamı sipariş tamamlandıktan sonra tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaya başlanır ve tek tek ambalajlanarak taze taze kargolanır.  Kurabiye siparişlerinizi  0545 605 60 92 No’lu Kurabiye sipariş hattımızı arayarak verebilirsiniz, Kurabiyeler üzerindeki değişiklik yapacak iseniz tüm değişikliklerinizi telefon üzerinden sipariş alan görevliye bildirebilirsiniz.

kiz_bebek_kurabiyesi

ÖDEME SEÇENEKLERİ / KARGO

Kurabiyelerin kargo dahil toplam ücretini banka hesabımıza HAVALE ya da EFT şeklinde ister online bankacılık kullanarak isterseniz tüm GARANTİ BANKASI ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.

KIZ BEBEKLERE ÖZEL BUTİK KURABİYE FİYATLARIMIZ

Bebek kurabiyelerimizde 2 farklı ücret bulunmaktadır.

  • 30 adet farklı bebek kurabiyesinden oluşan bebek pusetli hediye sepetinin fiyatı: 180 TL’dir.
  • Minimum 20 adet olacak şekilde tek model bebek kurabiyesinin  adet fiyatı: 5 TL’dir.

KURABİYE SİPARİŞ

Kız bebeklere özel pembe temalı kurabiyelerin siparişini ister kurabiye sipariş hattımız olan 0545 605 60 92 no’lu hattı arayarak verebilirsiniz.