SEVGİLİYE ÖZEL KURABİYELER

Sevgiliye Özel Kurabiyeler

Sevgilinize hediye almadan önce dikkat etmeniz gereken bir kaç püf nokta vardır. Alacağınız hediyenin çok pahalı ve değerli olması her zaman onu mutlu edecek bir hediye olmaz. Hediyenizde sizden birşeylerin olması her zaman kutladığınız özel günler için romantik bir hediye olmasını sağlar. Bizde “Netteki kurabiyeciniz” sloganıyla başladığımız bu yolda sizden birşeyler parolasıyla sevgilinize çok özel kurabiyeleri tasarladık. Sevgilinize eşi ve benzeri olmayan sadece sizler için hazırlanacak olan bu kurabiyeler ile tatlı bir doğum günü ya da yıldönümü hediyesi verebilirsiniz.

SEVGİLİYE MESAJLI BUTİK KURABİYE KUTUSU OLUŞTURUN.

Sevgilinizle birlikte olduğunuz günden buyana yaşadığınız herşeyi hatırlayın. Birbirinize hitap şekillerinizi, ikiniz için önemli tarihleri,mekanları ve aklınıza gelen herşeyi. Siz düşünün kurabiyecim.net sizler için o çok önemli anlarınızı kurabiye olarak tasarlasın. En basitinden “seni çok seviyorum”,”iyi ki doğdun aşkım” sihirli sözcüklerini farklı şekilde söyleme lezzetine kavuşun. Sevgiliye özel mesajlı kurabiyelerimiz 7’li , 10’lu ve 15’li Farklı model butik kurabiyelerden oluşmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken aşağıda görmüş olduğunuz 60 farklı sevgiliye özel butik kurabiye arasından beğendiğiniz 7 farklı,10 farklı ya da 15 farklı kurabiyeyi seçip bize  0545 605 60 92 no’lu sipariş hattımızdan, 0545 605 60 92 nolu Whatsapp hesabımızdan ya da sayfamızın en alt kısmında olan sipariş formundan bize iletmek. Yaptıracağınız kurabiyeler tamamen size özel olacağından tüm kurabiyeler üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Örneğin; SVG-04 ürün kodlu isme özel kurabiyenin üzerine kendi adınız ve sevgilinizin adını yazdırabilirsiniz.

Sevgiliye özel 60 Farklı butik Kurabiye Modellerimiz:

NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

Sevgiliye özel butik kurabiyelerimizin tamamı sipariş tamamlandıktan sonra tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaya başlanır ve tek tek ambalajlanarak taze taze kargolanır.  Kurabiye siparişlerinizi isterseniz 0545 605 60 92 No’lu Kurabiye sipariş hattımızı arayarak verebilir, isterseniz sayfamızın alt kısmındaki sipariş formunu doldurarak tamamlayabilir, İstersenizde 0545 605 60 92 No’lu Whatsapp hesabımızdan verebilirsiniz.. Kurabiyeler üzerindeki değişiklik yapacak iseniz tüm değişikliklerinizi telefon üzerinden sipariş alan görevliye bildirebilir ya da sipariş formundaki değişiklik yapmak istediğiniz kısımdan iletebilirsiniz. 

Tüm butik kurabiyelerimiz 8-10 cm arasında büyük boydur. Ayrıca seçtiğiniz kurabiyeler 1.sınıf kaliteli kırmızı hediye kutularına konularak gönderilmektedir.

ÖDEME SEÇENEKLERİ / KARGO

  • Sevgiliye özel butik kurabiyelerin ücretini, ister kurabiyelerinizi teslim alırken KAPIDA NAKİT ÖDEME Şeklinde ödeyebilir.
  • Hediye olarak gönderimini yapacaksanız da, Kurabiyelerin kargo dahil toplam ücretini kurumsal banka hesabımıza HAVALE ya da EFT şeklinde ister online bankacılık kullanarak isterseniz tüm İŞ BANKASI ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.

Siparişiniz YURTİÇİ KARGO ile gönderilmektedir.

SEVGİLİYE ÖZEL KURABİYELERİMİZİN FİYATLARI

Sevgiliye özel butik kurabiyelerimiz 3 farklı adet sayısında ( 7’li,10’lu ve 15’li) konsept kutu şekilde hazırlandıklarından 3 farklı fiyat seçeneğine sahiptir. Fiyatlarımıza KDV , Kutu ücreti ve Süslemeler dahildir.

KURABİYE SİPARİŞ:

  1. Sevgiliye özel butik kurabiyelerin siparişini ister kurabiye sipariş hattımız olan 0545 605 60 92 no’lu hattı arayarak verebilir,
  2. İsterseniz  aşağıdaki sipariş formunu doldurarak verebilir,
  3. İstersenizde 0545 605 60 92 no’lu Whatsapp hesabımızdan verebilirsiniz.

Sipariş formunda doldurulması gerekli alanlar yıldız (*) ile belirtilmiştir.

    Disqus seems to be taking longer than usual. Reload?