Erkek Bebek Kurabiyeleri

Son zamanların en popüler bebek hediyesi olan üzerleri şeker hamuryla süslü tereyağlı lezzetli mi lezzetli butik kurabiyeler artık kurabiyecim.net ayrıcalığı ile sizlerle.  Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız doğum mu yaptı?  ya da daha doğmamış bebeğinize baby shower partisi mi yapmak istiyorsunuz? O zaman çok fazla düşünmenize gerek yok. Erkek bebekler ile özdeşleşmiş hatta rengi dahi olan bebek mavisi tonlarındaki şeker hamuruyla süslenmiş birbirinden farklı model ve desenli bebek kurabiyeleri tam size göre. Sadece doğum yapmış yeni doğan bebekler için değil, bebeğinizin birinci yaş günü kutlamasında misafirlerinize çok değişik konseptlerde ikramlık olarak da bebek kurabiyelerini düşünebilirsiniz. Ya da diş çıkaran bebeğinizin diş buğdayı kutlamasında ve mevlütlerde sıradan mevlüt şekeri yerine dostlarınıza özel tasarım bebeğinizin isminin yazılı olduğu butik kurabiyeleri dağıtabilirsiniz.  Kısacası bebek ile aklınıza ne geliyorsa,doğum günü,mevlüt,dişbuğdayı,yeni doğan bebek hediyesi gibi her şekilde hediye olarak alabilir ve sevdiklerinize dağıtabilirsiniz.

erkek_bebek_icin_butik_kurabiye

ERKEK BEBEK KURABİYE SİPARİŞİ

Erkek bebek kurabiyelerinin sitemiz üzerinde 3 farklı şatış şekli bulunmaktadır.  Bebek kurabiye pusetinizi siz istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.

  • İster aşağıdaki mavi bebek puseti içerinde 20 model bebek kurabiyeli konsept oluşturarak dopdolu bir bebek hediyesi oluşturabilir,
  • İster yine mavi renkte bebek puseti içerisine 10 farklı model bebek kurabiyesi seçerek konsept bir hediye paketi hazırlayabilir,
  • İstersenizde, mevlüt,doğum günü ve baby shower partileri için sevdiklerinize ikram etmek için tek bir model kurabiye seçerek (Minimum 20 adet) olacak şekilde toplu sipariş verebilirsiniz.

Erkek bebek butik kurabiylerin siparişini ister 0545 605 60 92 no’lu sipariş hattımızdan istersenizde whatsapp üzerinden yazışarak verebilirsiniz.

ERKEK BEBEK KURABİYE MODELLERİMİZ

Erkek bebeklere özel bebek pusetli konsept oluşurmak ya da toplu olacak şekilde tek model kurabiye siparişi vermeniz için aşağıdaki 20 farklı bebek kurabiye modeli arasından istediğiniz kurabiye modellerini seçebilir, kurabiyeler isme özel olacak ise  sipariş hattımız olan 0545 605 60 92 no’lu sipariş hattımızdan sizinle iletişime geçen göreviliye bildirebilirsiniz.

nazar_boncugu_kurabiye uyuyan_bebek_kurabiyesi bebek_tulumu_kurabiye bebek_arabasi_butik_kurabiye bebek_tulumu_butik_kurabiye bebek_biberon_butik_kurabiye bebek_arabasi_bebek_kurabiyesi onluk_seklinde_erkek_bebege_kurabiye biberon_seklinde_erkek_bebek_kurabiyesi önlük_kurabiye emzikli_bebek_kurabiye uyuyan_bebek_kurabiye baby_shower_kurabiyesi isme_ozel_bebek_kurabiyesi dis_bugdayi_kurabiye mavi_renk_bebek_tulumu_kurabiye

bebek_onlugu_seklinde_kurabiye biberon_seklinde_kurabiye dis_bugdayi_kurabiyesi_erkek uyuyan_bebek_seklinde_erkek_kurabiyesiNASIL SİPARİŞ VERİLİR?

Erkek bebeklere özel kurabiyelerimizin tamamı sipariş tamamlandıktan sonra tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaya başlanır ve tek tek ambalajlanarak taze taze kargolanır.  Kurabiye siparişlerinizi  0545 605 60 92 No’lu Kurabiye sipariş hattımızı arayarak verebilirsiniz. Kurabiyeler üzerindeki değişiklik yapacak iseniz tüm değişikliklerinizi Telefon üzerinden sipariş alan görevliye bildirebilir ya da sipariş formundaki değişiklik yapmak istediğiniz kısımdan iletebilirsiniz. Erkek bebeklere özel butik kurabiyelerin ödemesini; kurabiyelerinizin seçim aşaması tamamlanıp onaylandıktan sonra size ileteceğimiz kurumsal banka hesabımıza,banka havalesi ya da EFT şeklinde ister online bankacılık üzerinden,isterseniz de tüm TÜRKİYE GARANTİ BANKASI atm’lerinden yapabilirsiniz.

erkek_bebege_babay_showe_partisi

ÖDEME SEÇENEKLERİ / KARGO

Kurabiyelerin kargo dahil toplam ücretini banka hesabımıza HAVALE ya da EFT şeklinde ister online bankacılık kullanarak isterseniz tüm GARANTİ BANKASI ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.

ERKEK BEBEKLERE ÖZEL BUTİK KURABİYE FİYATLARIMIZ

Bebek kurabiyelerimizde 2 farklı ücret bulunmaktadır.

  • 30 adet birbirinden farklı bebek kurabiyesinden oluşan bebek pusetli hediye sepetinin fiyatı: 180 TL’dir.
  • Minimum 20 adet olacak şekilde tek model bebek kurabiyesinin  adet fiyatı: 5 TL’dir.

KURABİYE SİPARİŞ

Erkek bebeklere özel mavi temalı kurabiyelerin siparişini ister kurabiye sipariş hattımız olan 0545 605 60 92 no’lu hattı arayarak verebilir ,isterseniz de Whatsapp üzerinden mesajlaşarak verebilirsiniz.