DÜĞÜN,NİŞAN VE SÖZ KURABİYELERİ

Düğün,Nişan ve Söz Kurabiyeleri

Düğün nişan ve söz organizasyonlarında misafirlere dağıtılan nikah şekerleri yerini, son zamanların en popüler ürünü olan şeker hamurlu butik kurabiyelere bıraktı. Nikah şekerleri hepimiz de bildiği gibi düğünlerde ve nişanlarda gelen misafirlere o günün anısına dağıtılan içerisinde badem ya da çeşitli şekerlemeler olan tülle sarılmış sıradan ikramlıklardır.Ayrıca kalıcılığı hiç yoktur. Eve gelir gelmez ya nikah şekerini çantamızda unuturuz ya da mıknatıslıysa buzdolabına asıp senelerce orda durmasını sağlarız. Taki bir gün yere düşüp tekmeyi basana kadar. Artık 2014 yılında olduğumuza göre yeni evlenecek çiftlerde, hayatlarında sadece bir gün yaşacakları o güzel günde sevdiklerine unutulmaz bir ikram yapma konusunda bilinçlendi ve artık her nişan da,düğün de ve sözde nikah şekerlerinin yerine üzerine kendi isimlerini,düğün ya da nişan tarihlerini yazdırabilecekleri butik kurabiyelere yönelmeye başladı. Bizde kurabiyecim.net olarak düğün ve nişanlarda sevdiklerinize ikram edebileceğiniz gelin ve damat şeklinde, üzerine istediğiniz ismi ve tarihi yazdırabileceğiniz düğün,nişan ve söz kurabiyeleri tasarladık. Artık kurabiyecim.net olarak düğün ve nişanlardaki klasik ve sıradan uygulamaları değiştiriyoruz. Evlilik yolunda her attığınız adımda, butik kurabiyelerimiz ile sizlerleyiz.

DÜĞÜN,SÖZ VE NİŞAN KURABİYE MODELLERİMİZ

Tüm düğün kurabiyelerimiz sizlerin seçimleriniz doğrultusunda kişiye özel hazırlanmaktadır. Aşağıda görmüş olduğunuz toplam 32 model nişan,düğün ve söz kurabiyeleri arasından istediğiniz bir modeli seçerek düğününüze ya da nişanınıza gelen misafirlerinize unutulmaz ve çok farklı bir sunum yapabilirsiniz.  Tüm düğün ve nişan kurabiyelerimiz malzeme kalitesinden ödün verilmeden 1.sınıf  doğal malzemelerden yapılmaktadırlar. Üst süslemelerinin tamamı piyasadaki en iyi şeker hamuru markası olan Şeker&Sugar kullanılmaktadır. Tüm butik kurabiyelerimiz size özel yapıldıktan sonra teker teker ambalajlanıp, kurabiyelerinizin tasarımına uygun kurdaleler ile paketlendiğinden yaklaşık 1 ay boyunca tazeliğini korumaktadırlar.

Düğün,Nişan ve Söz Butik Kurabiye Modellerimiz:

Gelinlik ve Damatlık Şeklindeki Düğün,Söz ve Nişan Kurabiyelerimiz:

Hiçbir gelinlik ve damatlık bu kadar lezzetli olmadı. Düğünüze, nişanınıza ya da sözünüze gelecek olan misafirlerinize lezzetli mi lezzetli tasarım harikası şeker hamurlu gelinlik ve damatlık şeklinde butik kurabiye ikram edebilirsiniz. Aşağıdaki 8 gelinlik ve 8 damatlık modeli arasından istediğiniz iki çifti seçip siparişinizi verebilirsiniz. Renk ,gelinlik ve damatlık modeli konusunda değişiklik yapabilirsiniz.

NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

Düğün,nişan ve söz kurabiyelerimizin tamamı sipariş tamamlandıktan sonra tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaya başlanır ve tek tek ambalajlanarak taze taze kargolanır.  Kurabiye siparişlerinizi isterseniz 0545 605 60 92 No’lu Kurabiye sipariş hattımızı arayarak verebilir, isterseniz de sayfamızın alt kısmındaki sipariş formunu doldurarak tamamlayabilirsiniz. Kurabiyeler üzerindeki değişiklik yapacak iseniz tüm değişikliklerinizi telefon üzerinden sipariş alan görevliye bildirebilir ya da sipariş formundaki değişiklik yapılacak olan kısımları bildirerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ / KARGO

  • Nişan Kurabiyelerinin ücretini, ister kurabiyelerinizi teslim alırken KAPIDA NAKİT ÖDEME Şeklinde ödeyebilir.
  • Hediye olarak gönderimini yapacaksanız da, Kurabiyelerin kargo dahil toplam ücretini kurumsal banka hesabımıza HAVALE ya da EFT şeklinde ister online bankacılık kullanarak isterseniz tüm İŞ BANKASI ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.

Siparişiniz YURTİÇİ KARGO ile gönderilmektedir.

Tüm düğün,nişan ve söz kurabiyelerimiz 6-8 cm arasında büyük boydur. Kurabiyeler hazırlandıktan sonra tek tek şeffaf jelatinlere konularak,tasarımlarına uygun kurdaleler ile paketlenmektedir. Ayrıca seçtiğiniz kurabiyeler 1.sınıf kaliteli karton kutulara konularak gönderilmektedir.Böylelikle kargoda zarar görmesi minimuma indirilir.

DÜĞÜN,NİŞAN VE SÖZ KURABİYELERİMİZİN FİYATLARI

  • Yukarıda örnek modellerini görmüş olduğunuz tüm kurabiyelerimizin adet fiyatı : 4TL’dir. Fiyata KDV, Ambalaj ve süslemeler dahildir.
  • Yüksek adet sayısındaki siparişlerde fiyat konusunda  0545 605 60 92 no’lu sipariş hattımızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.
  • Minimum 30 adet düğün,nişan ve söz kurabiyesi siparişi verebilirsiniz. 50 adet kurabiye siparişi ve üzerinde kargo ücretsizdir.

DÜĞÜN,NİŞAN VE SÖZ KURABİYE SİPARİŞİ:

Butik kurabiyelerimizin siparişini ister kurabiye sipariş hattımız olan 0545 605 60 92 no’lu hattı arayarak verebilir,isterseniz de aşağıdaki sipariş formunu doldurarak verebilirsiniz.

Sipariş formunda doldurulması gerekli alanlar yıldız (*) ile belirtilmiştir.

    Disqus seems to be taking longer than usual. Reload?