FENERBAHÇE KURABİYELERİ

Fenerbahçe Kurabiyeleri

Sevgilinize,eşinize,en yakın arkadaşınıza ve babanıza ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız, tuttuğu takımın renklerine özgü Fenerbahçe temalı butik kurabiye alabilirsiniz.  Hediye dendiğinde çoğu zaman futbol takımları akıla gelmez fakat biz kurabiyecim.net olarak futbol takımlarını öyle bir konsept haline getirdik ki futbolla hiç alakası olmayan birisini dahi koyu bir taraftar haline getirebilirsiniz.  İşte karşınızda Fenerbahçe’ye gönül vermiş,tam bir futbol aşığı,yılın en iyi taraftarları ve sarı kanaryalar için hazırlamış olduğumuz butik kurabiyeler.

FENERBAHÇE TEMALI KURABİYE

Sarı-Lacivert renklere bürünmüş butik kurabiyelerimizin tamamı tereyağı kullanılarak, malzeme kalitesi en üst düzeyde tutularak üretilmektedirler. Ayrıca siz siparişinizi verdikten sonra sadece size özel olarak hazırlandıklarından buharı üzerinde,taze taze kargoya verilirler.

  • Fenerbahçe spor klübüne özgü tüm kurabiyeler pişirilip , üst tasarımları yapıldıktan sonra teker teker şeffaf ambalajlara konularak lacivert kurdale ile paketlenir. Tüm kurabiyelerin boyutları büyük boy olup, yaklaşık 8-10 cm arasındadır.
  • Son olarak kurabiyeleriniz; Fenerbahçe’nin renklerinden olan sarı-lacivet  hediye kutularında kargolanır.

FENERBAHÇE TEMALI BUTİK KURABİYE MODELLERİ

Fenerbahçe klubüne özgü tasarlamış olduğumuz butik kurabiyelerimiz standart paket haline hazırlanmaktadırlar. Kutu içerisinde 16 adet hem kişiye özel hemde klubün renklerinden oluşan butik kurabiye bulunmakta. 16 adet kurabiyenin 2 adeti; isme özel olarak hazırlanan yılın en iyi taraftarı ve klasik Fenerbahçe forması arkasına isim yazdırılabilen kurabiyelerdir. Diğer 14 adet butik kurabiye modelide sarı-lacivert renklerde hazırlanmış 4 adet 1907 kurabiyesi , 2 adet FB kurabiyesi,1 adet Fenerbahçe klubü logolu kurabiye,1 adet goool kurabiyesi,1 adet logo temalı kurabiye,1 adet formalı çocuk kurabiyesi,1 adet şampiyon fener kurabiyesi,1 adet sarı kanaryam kurabiyesi,1 adet taraftar sevgililer kurabiyesi ve son olarak 1 adet klasik fenerbahçe formasıdır. Fenerbahçe temalı tüm kurabiyelerimiz  sarı-lacivert renklerdeki kutuya konularak kargolanmaktadır. Kutusuna kadar tam bir Fenerbahçe ürünü olan bu hediyeyi , sürekli Fenerbahçe ile yatıp kalkan, televizyon ve stad’ta her nerede olursa hiçbir maçını kaçırmayan tüm sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Kutu içeriğinde olan Fenerbahçe kurabiye modelleri:

NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

Fenerbahçe temalı butik kurabiyelerin siparişini 2 farklı yöntem kullanarak verebilirsiniz. İsterseniz kurabiye sipariş hattımız olan 0545 605 60 92 no’lu hattımızı arayarak, istersenizde sayfanın en alt kısmında bulunan sipariş formunu doldurarak verebilirsiniz. İsme özel olan kurabiyeler için isim bildirimini telefondan sipariş verirken, siparişinizi alan görevliye iletebilir ya da sipariş formundaki “kurabiyenin üzerine yazılacak isim” kısmından bildirebilirsiniz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ / KARGO

  • Fenerbahçe kurabiyelerinin ücretini, ister kurabiyelerinizi teslim alırken KAPIDA NAKİT ÖDEME Şeklinde ödeyebilir.
  • Hediye olarak gönderimini yapacaksanız da, Kurabiyelerin kargo dahil toplam ücretini kurumsal banka hesabımıza HAVALE ya da EFT şeklinde ister online bankacılık kullanarak isterseniz tüm İŞ BANKASI ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.

Siparişiniz YURTİÇİ KARGO ile gönderilmektedir.

FİYAT VE SİPARİŞ

Fenerbahçe temalı kurabiyelerimizin fiyatı 65 TL’dir. ( KDV,Kutu ve Süslemeler fiyata dahildir.)

  1. Fenerbahçe temalı kurabiyelerin siparişini ister kurabiye sipariş hattımız olan 0545 605 60 92 no’lu hattı arayarak verebilir,
  2. İsterseniz  aşağıdaki sipariş formunu doldurarak verebilir,
  3. İstersenizde 0545 605 60 92 no’lu Whatsapp hesabımızdan verebilirsiniz.

Gerekli Alanlar Yıldız (*) ile belirtilmiştir.

    Disqus seems to be taking longer than usual. Reload?