HAKKIMIZDA

Asker Kurabiyeleri

O şimdi asker! Canı neler ister? Biricik sevgiliniz vatani görevini tamamlamak için şuan sizden kilometrelerce uzakta uzun ya da kısa dönem farketmeksizin askerlik görevini yapıyor! Gidişinin üstünden kim bilir aylar kim bilir günler geçti fakat onu okadar çok özlüyorsunuz ve oralarda ki ruh halini biraz da tahmin edebiliyorsunuz ki, onu o bilmediği illerde birazcık da olsa mutlu etmek ve romantik bir şekilde aşkınızı ona gösterecek hediyeler arıyorsunuz! Fakat daha önce hiçbir askere hediye almadığınız için kararsızlıklar yaşıyorsunuz değil mi? O zaman hiç merak etmeyin kurabiyecim.net askerdeki sevgiliye gönderilebilecek ya da askeriniz gitmeden evvel onu mutlu edebilecek hem lezzetli,hem romantik , hemde askerlik bilincini önceden hafızaya kazıyacak 10 adet asker kurabiyesinden oluşan konsept bir hediye paketi hazırladı. Bu Asker kurabiyeleri ile askerdeki sevgilinizin hem midesini dolduracak hemde ruhunu doyuracaksınız. Artık askerdeki sevgiliye ne hediye alınır? diye kara kara düşünmenize gerek yok tek yapmanız gereken 0545 605 60 92 nolu kurabiye sipariş hattımızı aramak ve Türkiye’nin hangi ilinde olursa olsun sevgilinize asker kurabiyesi yaptırmak istediğinizi söylemek.

ASKER SEVGİLİYE KURABİYE KUTUSU

Şık kırmızı kutularımızın içerisinde 10 adet kurabiyeden oluşan asker kurabiyelerimiz, askeriyenin renklerinden olan bordo ve yeşil renkleri ağırlıklı kullanılarak hazırlanmıştır. Askerdeki sevgilinizi midesini ve ruhunu doyuracak bu kurbiyelerimizi Türkiyenin heryerine gönderebilirsiniz. Yaklaşık 1 ay boyunca tazeliklerini koruduklarından asker sevgiliniz ister aldığı ilk günden kurabiyelerini yiyip bitirebilir:) İsterse de askerliği bitene kadar hediyelik eşya gibi saklayabilir.

  • Asker kurabiyeleriniz siz siparişinizi verdikten sonra taze taze hazırlandığından dolayı askeriniz hangi ile olursa olsun ona ulaşana kadar tazeliğini koruyacaktır.
  • Kurabiyelerimiz yaklaşık 8-10 cm ebatlarında olduklarından dolayı büyüklükleri ile birtanesi bile askerinize enerji ve güç verebilir:)
  • Son olarak kurabiyelerimiz kırmızı hediye kutularına konulup gönderildiğinden sadece mideye değil göze de hitap etmektedir.

ASKER KURABİYESİ KUTUSU İÇERİĞİ;

10 adet asker kurabiyesinden oluşan konsept kutumuzun içerisinde; 1 adet büyük boy asker kıyafetli kurabiye,1 adet isme özel çift kalpli kurabiye,1 adet bekleyenin var kurabiyesi, 1 adet kalbim seninle askerim kurabiyesi, 1 adet takvim, 1 adet kişiye özel asker künyesi , 1 adet en büyük asker benim askerim kurabiyesi , 1 adet seni çok seviyorum askerim kurabiyesi , 1 adet telefondaki aşıklar kurabiyesi ve 1 adet askerini cam bekleyen sevgili kurabiyesi ile birlikte toplam 10 adet.

Kutu içerisinde olan asker kurabiye modelleri:

NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

Asker temalı butik kurabiyelerin siparişini 2 farklı yöntem kullanarak verebilirsiniz. İsterseniz kurabiye sipariş hattımız olan 0545 605 60 92 no’lu hattımızı arayarak ya da Whatsapp‘dan yazarak verebilirsiniz.  Değişiklik yapmak istediğiniz kurabiyeleri, ya da isim ve tarih bildirimlerini siparişinizi verirken sizinle görüşen görevliye bildirebilirsiniz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ / KARGO

  • Asker kurabiyelerinin ücretini, ister kurabiyelerinizi teslim alırken KAPIDA NAKİT ÖDEME Şeklinde ödeyebilir.
  • Hediye olarak gönderimini yapacaksanız da, Kurabiyelerin kargo dahil toplam ücretini kurumsal banka hesabımıza HAVALE ya da EFT şeklinde ister online bankacılık kullanarak isterseniz tüm İŞ BANKASI ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.

Siparişiniz YURTİÇİ KARGO ile gönderilmektedir.

FİYAT VE SİPARİŞ

Asker temalı kurabiyelerimizin fiyatı 65 TL’dir. ( KDV,Kutu ve Süslemeler ücrete dahildir.)

  1. Asker Temalı  kurabiyelerin siparişini ister kurabiye sipariş hattımız olan 0545 605 60 92 no’lu hattı arayarak verebilir,
  2. İstersenizde 0545 605 60 92 no’lu Whatsapp hesabımızdan verebilirsiniz.

Disqus seems to be taking longer than usual. Reload?