NASIL SiPARiS VERiLiR?

NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

SİPARİŞ SÜRESİ

Tüm butik kurabiye çeşitlerimiz, sipariş veren kişinin taleplerine göre hazırlandığı için anlık olarak taze ve kişiye özel olarak teslim edilmektedir. Kurabiyeleriniz siparişinizi verdikten 1 iş günü sonra kargoya verilmektedir. Nişan ve düğün siparişleri gibi 150 adet kurabiyeyi geçen siparişlerinizde 2 gün önceden siparişinizi bildirmeniz gerekmektedir.

divider1

SİPARİŞ SÜRECİNİN BAŞLAMASI

Sipariş talep formu / Whatsapp / 0545 605 60 92 no’lu sipariş hattımız ile bizimle iletişime geçerek istediğiniz kurabiyelerin seçimini yapabilir ve değişiklik yapmak istediğiniz kurabiyeleri belirterek siparişinizi oluşturabilirsiniz..

ÖDEME SEÇENEKLERİ / KARGO

  • Butik kurabiyelerinizin ücretini, ister kurabiyelerinizi teslim alırken KAPIDA NAKİT ÖDEME Şeklinde ödeyebilir.
  • Hediye olarak gönderimini yapacaksanız da, Kurabiyelerin kargo dahil toplam ücretini kurumsal banka hesabımıza HAVALE ya da EFT şeklinde ister online bankacılık kullanarak isterseniz tüm İŞ BANKASI ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.

Siparişiniz YURTİÇİ KARGO ile gönderilmektedir.

Kurabiyecim.net kargo teslimatı sırasında kargo firması tarafından yaşanan teslimat aksaklıklardan sorumlu değildir. Sipariş veren her müşterimiz bu koşulu kabul etmiş sayılmaktadır.This image has an empty alt attribute; its file name is image-20.png

SİPARİŞ İPTALİ

Ödeme işlemini yaptıktan sonra size özel olarak yapılacak butik kurabiyelerin yapım aşamasına başlanmış olacağından siparişlerin iptali yoktur. Fakat siparişinizi oluşturduktan sonra yapım aşamasına başlanmamış kurabiyeler üzerinde tekrar değişiklik yapabilirsiniz.

This image has an empty alt attribute; its file name is image-20.png

KURUMSAL BANKA HESABIMIZ

Banka Adı: TÜRKİYE İŞ BANKASI
Hesap Adı: Faruk ÖZEN
Banka Hesap No: 0749264
Banka Şubesi ve Kodu: Beykoz/ 1010
İban No: TR91 0006 4000 0011 0100 7492 64