KIZ BEBEK KURABİYELERİ

Kız Bebek Kurabiyeleri

Son zamanların en popüler bebek hediyesi olan üzerleri şeker hamuryla süslü tereyağlı lezzetli mi lezzetli butik kurabiyeler artık kurabiyecim.net ayrıcalığı ile sizlerle.  Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız doğum mu yaptı?  ya da daha doğmamış bebeğinize baby shower partisi mi yapmak istiyorsunuz? O zaman çok fazla düşünmenize gerek yok. Kız bebekler ile özdeşleşmiş hatta rengi dahi olan bebek pembesi tonlarındaki şeker hamuruyla süslenmiş birbirinden farklı model ve desenli bebek kurabiyeleri tam size göre. Sadece doğum yapmış yeni doğan bebekler için değil, bebeğinizin birinci yaş günü kutlamasında misafirlerinize çok değişik konseptlerde ikramlık olarak da bebek kurabiyelerini düşünebilirsiniz. Ya da diş çıkaran bebeğinizin diş buğdayı kutlamasında ve mevlütlerde sıradan mevlüt şekeri yerine dostlarınıza özel tasarım, bebeğinizin isminin yazılı olduğu butik kurabiyeleri dağıtabilirsiniz.  Kısacası bebek ile aklınıza ne geliyorsa,doğum günü,mevlüt,dişbuğdayı,yeni doğan bebek hediyesi gibi her şekilde hediye olarak alabilir ve sevdiklerinize dağıtabilirsiniz.

KIZ BEBEK KURABİYE SİPARİŞİ

Kız bebek kurabiyelerinin sitemiz üzerinde 3 farklı şatış şekli bulunmaktadır.  Bebek kurabiye pusetinizi siz istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.

  • İster aşağıdaki pembe bebek puseti içerinde 20 model bebek kurabiyeli konsept oluşturarak dopdolu bir bebek hediyesi oluşturabilir,
  • İster yine pembe renkte bebek puseti içerisine 10 farklı model bebek kurabiyesi seçerek konsept bir hediye paketi hazırlayabilir,
  • İstersenizde, mevlüt,doğum günü ve baby shower partileri için sevdiklerinize ikram etmek için tek bir model kurabiye seçerek (Minimum 20 adet) olacak şekilde toplu sipariş verebilirsiniz.

Kız bebek butik kurabiylerin siparişini ister 0545 605 60 92 no’lu sipariş hattımızdan istersenizde sayfamızın en alt kısmında bulunan sipariş formunu doldurarak verebilirsiniz.

KIZ BEBEK KURABİYE MODELLERİMİZ

Kız bebeklere özel bebek pusetli konsept oluşurmak ya da toplu olacak şekilde tek model kurabiye siparişi vermeniz için aşağıdaki 20 farklı bebek kurabiye modeli arasından istediğiniz kurabiye modellerini seçebilir, kurabiyeler isme özel olacak ise sipariş formundan ya da sipariş hattımız olan 0545 605 60 92 no’lu sipariş hattımızdan sizinle iletişime geçen göreviliye bildirebilirsiniz.

Kutu içeriğinde olan Beşiktaş kurabiye modelleri:

NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

Kız bebeklere özel kurabiyelerimizin tamamı sipariş tamamlandıktan sonra tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaya başlanır ve tek tek ambalajlanarak taze taze kargolanır.  Kurabiye siparişlerinizi isterseniz 0545 605 60 92 No’lu Kurabiye sipariş hattımızı arayarak verebilir, isterseniz de sayfamızın alt kısmındaki sipariş formunu doldurarak tamamlayabilirsiniz. Kurabiyeler üzerindeki değişiklik yapacak iseniz tüm değişikliklerinizi telefon üzerinden sipariş alan görevliye bildirebilir ya da sipariş formundaki değişiklik yapmak istediğiniz kurabiyeler kısımdan iletebilirsiniz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ / KARGO

  • Bebek kurabiyelerinin ücretini, ister kurabiyelerinizi teslim alırken KAPIDA NAKİT ÖDEME Şeklinde ödeyebilir.
  • Hediye olarak gönderimini yapacaksanız da, Kurabiyelerin kargo dahil toplam ücretini kurumsal banka hesabımıza HAVALE ya da EFT şeklinde ister online bankacılık kullanarak isterseniz tüm İŞ BANKASI ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.

Siparişiniz YURTİÇİ KARGO ile gönderilmektedir.

KIZ BEBEKLERE ÖZEL BUTİK KURABİYE FİYATLARIMIZ

Bebek kurabiyelerimizde 3 farklı ücret bulunmaktadır.

  • 20 adet farklı bebek kurabiyesinden oluşan bebek pusetli hediye sepetinin fiyatı: 90 TL’dir.
  • 10 adet farklı bebek kurabiyesinden oluşan bebek pusetli hediye sepetinin fiyatı: 60 TL’dir.
  • Minimum 20 adet olacak şekilde tek model bebek kurabiyesinin  adet fiyatı: 3,5 TL’dir.

KURABİYE SİPARİŞ

Kız bebeklere özel pembe temalı kurabiyelerin siparişini ister kurabiye sipariş hattımız olan 0545 605 60 92 no’lu hattı arayarak verebilir ,isterseniz de aşağıdaki sipariş formunu doldurarak verebilirsiniz.

Sipariş formunda doldurulması gerekli alanlar yıldız (*) ile belirtilmiştir.

    Disqus seems to be taking longer than usual. Reload?