KAVANOZDA MİNİ KURABİYELER

Kavanozda Mini Kurabiyeler

2016 yılına girmemize az bir zaman kala birçok insan yılbaşı hediyesi ne alabilirim diye arayışlar içerisine girdi. Birçok kişide sevgilisinin ya da en yakın arkadaşının doğum günü ve yıldönümlerinin yaklaşmasından dolayı hediye arayışları içerisinde. Hal böyle olunca piyasadaki hediye bolluğuna farklı bir nefes katan kurabiyecim.net ekibi son olarak sizlere kişiye özel kavanozda kurabiyeler hazırladı. Son zamanlardaki hediye modası olan kişiye özeli hem yenebilir hemde saklanabilir versiyonu olan kavanozda kurabiyeler ile hediye sektörüne yeni bir soluk kattı. Kavanozda mini kurabiyelerimizin kavanozu tamamen değişebilir şekilde. kavanozun içindeki sticker’a istediğiniz ismi ve mesajı yazdırabilirsiniz. Her bir kurabiye kavanozu farklı bir konsepti yansıtmakta. İster yılbaşı, ister doğum günü, isterseniz de yıldönümlerinize özel tasarımlar hazırlatabilirsiniz. Aşağıda sizler için sergilediğimiz farklı modeldeki kurabiye kavanozları 0545 605 60 92 nolu hattımızdan sipariş verebilirsiniz.

PEMBE KALPLİ MİNİ KURABİYE KAVANOZU

Sevgilinizin ya da en yakın dostunuzun doğum günü yaklaşıyor ve ne alacağınıza hala karar veremediseniz, sevdiklerinizin hem damağına hemde gözüne hitap eden kavanozdaki kurabiyelerimiz tam size göre. Pembe renge hayranlıklarıyla bilinen bayanlara içerisinde 40 adet mini pembe renk kurabiye olan bu kavanoz bizce alınabilecek en leziz hediye. Sipariş için ister 0545 605 60 92 nolu kurabiye hattımızı arayabilir, istersenizde aşağıdaki sipariş formuna istediğiniz kurabiyenin kodunu yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

YILBAŞINA ÖZEL KURABİYE KAVANOZU

2016 yılı geldi de çattı. İşte karşınızda yılbaşı sepetlerinin yerini tutacak daha anlamlı ve daha orjinal bir hediye. Hem mideye hemde göze hitap eden bu yılbaşı motifleri ile süslenmiş 30 adet mini kurabiye , 2016 yılının vazgeçilmez hediyelerinden biri olmaya aday. İster yeni yıl hediyesi olarak ofis arkadaşlarınıza , istersenizde biricik aşkınıza hediye edebileceğiniz bu kavanoz ile her sene klişeleşmiş hediyeleri vermekten kurtulacaksınız.Sipariş için ister 0545 605 60 92 nolu kurabiye hattımızı arayabilir, istersenizde aşağıdaki sipariş formuna istediğiniz kurabiyenin kodunu yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

YILDÖNÜMÜNE ÖZEL KIRMIZI KURABİYE KAVANOZU

Yılbaşı , doğum günü derken yıldönümlerini unutmadık tabiki! Hem evlilik hemde sevgililerin kutladıkları yıl ve ay dönümleri için hediye aramaktan sıkıldıysanız, gönülünüzün sultanı biricik aşkınızın kalesini bu kavanoz kurabiyeler ile feth edebilirsiniz. İçerisinde tam 40 adet aşkın ve romantizmin simgesi olan kırmızı renk şeker hamuru ile süslenmiş kalp kurabiye bulunan bu kavanozu ; ister 0545 605 60 92 nolu kurabiye hattımızı arayabilir, istersenizde aşağıdaki sipariş formuna istediğiniz kurabiyenin kodunu yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

Kavanozda mini kurabiyelerimizin tamamı sipariş tamamlandıktan sonra tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaya başlanır , özel kavanozlara konulup etiket kısmı tamamen size özel hazırlanır.  Kurabiye Kavanozu siparişlerinizi;

  • isterseniz 0545 605 60 92 No’lu Kurabiye sipariş hattımızı arayarak verebilir,
  • isterseniz sayfamızın alt kısmındaki sipariş formunu doldurarak tamamlayabilir,
  • İstersenizde 0545 605 60 92 No’lu Whatsapp hesabımızdan verebilirsiniz..

ÖDEME SEÇENEKLERİ / KARGO

  • Kurabiye kavozlarının ücretini, ister kurabiyelerinizi teslim alırken KAPIDA NAKİT ÖDEME Şeklinde ödeyebilir.
  • Hediye olarak gönderimini yapacaksanız da, Kurabiyelerin kargo dahil toplam ücretini kurumsal banka hesabımıza HAVALE ya da EFT şeklinde ister online bankacılık kullanarak isterseniz tüm İŞ BANKASI ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.

Siparişiniz YURTİÇİ KARGO ile gönderilmektedir.

Tüm kurabiye kavanozları kırmızı renk sağlam hediye kutularımıza koyularak gönderilmektedir.

KURABİYE KAVANOZLARININ FİYATLARI VE SİPARİŞ

Yukarıda görmüş olduğunuz tüm kurabiye kavanozlarının tutarı KDV ve Süslemeler Dahil 75 TL’dir.

KİŞİYE ÖZEL EN İYİ DİLEKLER PUZZLE KUTUSU

Sevgilinize olan hislerinizi ve duygularınızı yazabileceğiniz bir yer olsa ilk aklınıza gelicek yer kesinlikle kurabiyeler değildir. Fakat biz kurabiyecim.net olarak bir farklılık yaptık ve sevgiliniz için beslediğiniz güzel dileklerinizi ve mesajlarınızı yazabileceğiniz bir puzzle kutusu oluşturduk. Üzerine 2 adet isim ve 6 farklı dilek yazdırabileceğiniz bu hediye kutusu sevgilinizi mutluluktan havalar uçuracak cinste.
Kurabiyeler üzerindeki değişiklikleri 0545 605 60 92 nolu sipariş hattımızı arayıp ya da aynı numaraya ait whatsapp hesabımızdan sipariş verirken bildirebilirsiniz…

DOĞUM GÜNÜNE ÖZEL KONSEPT KUTU

Sevgilinizin ya da eşinizin doğum günü yaklaşıyor fakat ne hediye alacağınız karar veremediyseniz? 10 adet irili ufaklı kurabiyelerden oluşan bu fiyatı uygun fakat konsepti harika olan hediye kutusunu tercih edebilirsiniz.
Kurabiyeler üzerindeki değişiklikleri 0545 605 60 92 nolu sipariş hattımızı arayıp ya da aynı numaraya ait whatsapp hesabımızdan sipariş verirken bildirebilirsiniz…

Disqus seems to be taking longer than usual. Reload?