KİŞİYE ÖZEL MİNİ MESAJLI KURABİYELER

Kişiye Özel Mini Mesajlı Kurabiyeler

İSME ÖZEL “SENİ SEVİYORUM” MİNİ MESAJLI KURABİYE

Sevgilininize ya da eşinize seni seviyorum demenin farklı bir yöntemini arıyorsanız işte karşınızda 27 adet mini kurabiyeden oluşan kurabiye kutusu. 9 karaktere kadar istediğiniz ismi üzerine yazdırabileceğiniz “seni seviyorum” yazılı mesajlı kurabiyeyi sevgilinize ya da eşinize sevgililer günü gibi özel günlerde hediye edebilirsiniz. Sipariş için ister 0545 605 60 92 nolu kurabiye hattımızı arayabilir, istersenizde aşağıdaki sipariş formuna istediğiniz kurabiyenin kodunu yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

YILDÖNÜMÜNE ÖZEL MİNİ MESAJLI KURABİYE

Yıldönümünüz yaklaşıyor ve sevgilinize lezzetli mi lezzetli bir sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? O Zaman sitemizden yıldönümüne özel hazırlanmış 27 adet mini kurabiye siparişinizi verin ve gelmesini bekleyin. Yıldönümlerinin olmazsa olmazı hediyelere farklı bir boyut katmak istiyorsanız, kaçıncı yıldönümünüz olduğunu üzerine yazdırabileceğiniz “yıldönümümüz kutlu olsun” mini mesajlı kurabiyeleri tam size göre.Sipariş için ister 0545 605 60 92 nolu kurabiye hattımızı arayabilir, istersenizde aşağıdaki sipariş formuna istediğiniz kurabiyenin kodunu yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

“BENİMLE EVLENİR MİSİN? MİNİ MESAJLI KURABİYE

Yıllardır birlikte olduğunuz sevgilinizle evlenme vaktinin geldiğini ve nasıl bir evlilik teklifi etsem diye kara kara düşünüyor musunuz? Karalar bağlamanıza ve günlerce düşünmenize gerek yok! Tek yapmanız gereken sitemizden KT-03 Kodlu “benimle evlenir misin?” yazılı mini kurabiyelerden sipariş vermek. Sipariş için ister 0545 605 60 92 nolu kurabiye hattımızı arayabilir, istersenizde aşağıdaki sipariş formuna istediğiniz kurabiyenin kodunu yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

“ÖZÜR DİLERİM SEVGİLİM” MİNİ MESAJLI KURABİYE

Kabahatiniz boyunuzdan büyük ve hata yaptığınızı düşünüyorsanız, sevgilinizinde kalbini kırdıysanız özür dilemekten başka çare yok! Ama her özür de kabul edilmez, bu yüzden özürünüzün kabul edilmesini %100 garanti altına almak istiyorsanız çikolata,kek ve kurabiye gibi bayanların hiçbir zaman hayır diyemeyeceği ürünleri satın alabilirsiniz. Sipariş için ister 0545 605 60 92 nolu kurabiye hattımızı arayabilir, istersenizde aşağıdaki sipariş formuna istediğiniz kurabiyenin kodunu yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

İSME ÖZEL DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN KURABİYESİ

En yakın arkadışınıza ya da sevgilinize doğum günü hediyesi arıyorsanız? üzerine ismini yazdırabileceğiniz her kurabiyenin bir harfi temsil ettiği 30 adet mini mesajlı kurabiyelerden satın alabilirsiniz. Oldukça şık kutusunda kurdaleli bir şekilde gönderilen bu kurabiyeler sadece görüntüsü ile değil lezzeti ile de sevdiklerinizi mest edecek.Sipariş için ister 0545 605 60 92 nolu kurabiye hattımızı arayabilir, istersenizde aşağıdaki sipariş formuna istediğiniz kurabiyenin kodunu yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN AŞKIM KURABİYESİ

Biricik aşkınıza doğum gününde sıradan hediyeler yerine daha farklı alternatifler peşindeyseniz, üzerinde doğum günün kutlu olsun aşkım yazılı 30 adet mini kurabiyeden oluşan kurabiye kutusunu hediye edebilirsiniz. Kırmızı renk şeker hamuru ile hazırlanmış kurabiyeler lezzetleri ile büyülesin diye tamamen tereyağı kullanılarak hazırlanmıştır.Sipariş için ister 0545 605 60 92 nolu kurabiye hattımızı arayabilir, istersenizde aşağıdaki sipariş formuna istediğiniz kurabiyenin kodunu yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

“EŞŞEKLİK ETTİM AFFET” MİNİ MESAJLI KURABİYE

Sevgilinizin kalbini kırdıysanız ve gerçekten çok büyük eşşeklik ettiğinizin farkındaysanız, sevgilinizin gönlünü almak için ne olsa yaparım diye düşünenlerdenseniz , işte size kocaman bir fırsat.  Üzerinde eşşeklik ettim affet yazısı ve eşşek figürü bulunan mor renkli mini kurabiyeler ile sevgilinizden özür dileyebilirsiniz. Sipariş için ister 0545 605 60 92 nolu kurabiye hattımızı arayabilir, istersenizde aşağıdaki sipariş formuna istediğiniz kurabiyenin kodunu yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

İSME ÖZEL YILIN TARAFTARI FENERBAHÇE MİNİ KURABİYE

Koyu Fenerbahçe taraftarı, hiçbir maçı kaçırmayan sıkı bir takipçi ve yılın taraftarı olduğuna inandığınız arkadaşlarınıza ödül niteliğinde olan bu mesajlı kurabiyeleri hediye etmek istermisiniz? 9 karaktere kadar istediğiniz ismi yazdırabileceğiniz yılın taraftarı mini kurabiyeler ile Fenerbahçe spor kulübüne gönülden bağlı arkadaşlarınızın gönlünü feth edebilirsiniz.Sipariş için ister 0545 605 60 92 nolu kurabiye hattımızı arayabilir, istersenizde aşağıdaki sipariş formuna istediğiniz kurabiyenin kodunu yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

İSME ÖZEL YILIN TARAFTARI GALATASARAY MİNİ KURABİYE

Galatasaray futbol kulübünün hiçbir maçını kaçırmayan, her yıl düzenli olarak yeni formasını alan arkadaşlarınıza , 2014-2015 sezonunun şampiyonu 4. yıldızlı galatasaray kulübüne özel hazırlanmış yılın taraftarı kurabiye kutusunuzu hediye edebilirsiniz. 9 karaktere kadar istediğiniz ismi yazdırabileceğiniz bu kurabiye kutusunu Galatasaray ile ilgili herşeyi almış olan arkadaşlarınıza hiçbir yerde bulamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz.Sipariş için ister 0545 605 60 92 nolu kurabiye hattımızı arayabilir, istersenizde aşağıdaki sipariş formuna istediğiniz kurabiyenin kodunu yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

İSME ÖZEL YILIN TARAFTARI BEŞİKTAŞ MİNİ KURABİYE

Yılın taraftarı olduğuna inandığınız koyu beşiktaşlı arkadaşınıza doğum gününde hediye almayı düşünüyor fakat ne alacağınıza karar veremiyorsanız, 27 adet siyah ve beyaz renklerde mini kurabiyelerden hazırlanan isme özel yılın taraftarı kurabiyelerini hediye edebilirsiniz. Vodafone arena ile yeni bir hava kazanan beşiktaş taraftarlarına tadından yenmeyecek güzellikte bir hediye.Sipariş için ister 0545 605 60 92 nolu kurabiye hattımızı arayabilir, istersenizde aşağıdaki sipariş formuna istediğiniz kurabiyenin kodunu yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

YENİ İŞİNDE BAŞARILAR MİNİ MESAJLI KURABİYELER

Üniversiteden yeni mezun olmuş ve ilk işine girmiş olan sevdiklerinize yeni iş ve ofis hediyesi olarak “yeni işinde başarılar” yazılı mini kurabiyelerden gönderebilirsiniz. Artık yeni iş hediyesi olarak alınan çiçekler demode, yeni trend mesajlı mini kurabiyeler.Sipariş için ister 0545 605 60 92 nolu kurabiye hattımızı arayabilir, istersenizde aşağıdaki sipariş formuna istediğiniz kurabiyenin kodunu yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

İSME ÖZEL HOŞGELDİN ERKEK BEBEK KURABİYESİ

En yakın arkadaşınızın ya da en sevdiğiniz akrabanızın erkek bebeği mi dünya ya geldi? Ziyarete giderken doğum hediyesi almamak olmaz şimdi. Bu yüzden eğer bebeğin ismini biliyorsanız yeni doğmuş bebeğe ilk kişiye özel hediyesini siz alabilirsiniz. Mavi renk şeker hamuru ile hazırlanmış üzerinde bebek figürleri bulunan 27 adet mini kurabiyeden oluşan bu hediye kutusunu ister hastaneye göndertebilir ,istersenizde siz kendi ellerinizle takdim edebilirsiniz.Sipariş için ister 0545 605 60 92 nolu kurabiye hattımızı arayabilir, istersenizde aşağıdaki sipariş formuna istediğiniz kurabiyenin kodunu yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

İSME ÖZEL HOŞGELDİN KIZ BEBEK KURABİYESİ

Yakın akrabanızın ya da sevdiğiniz bir arkadaşınızın nur topu gibi kızı dünya ya mı geldi? Yeni doğmuş bebeğe sıradan emzik,zıbın ve patik yerine farklı bir alternatif mi arıyorsunuz? ozaman doğru yerdesiniz demektir. Hem isme özel hemde lezzetli kurabiyeler ile yeni doğum yapmış annenin ağzını tatlandırabilirsiniz.Sipariş için ister 0545 605 60 92 nolu kurabiye hattımızı arayabilir, istersenizde aşağıdaki sipariş formuna istediğiniz kurabiyenin kodunu yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

Mini mesajlı kurabiyelerimizin tamamı sipariş tamamlandıktan sonra tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaya başlanır , özel kutularına konulup kurdalelendikten sonra kargolanır.  Mini kurabiye kutusu siparişlerinizi;

  • isterseniz 0545 605 60 92 No’lu Kurabiye sipariş hattımızı arayarak verebilir,
  • isterseniz sayfamızın alt kısmındaki sipariş formunu doldurarak tamamlayabilir,
  • İstersenizde 0545 605 60 92 No’lu Whatsapp hesabımızdan verebilirsiniz..

Kurabiyeler üzerindeki değişiklikleri telefon üzerinden sipariş alan görevliye bildirebilir ya da sipariş formundaki değişiklik yapmak istediğiniz kısımdan iletebilirsiniz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ / KARGO

  • Mini mesajlı kurabiyelerin ücretini, ister kurabiyelerinizi teslim alırken KAPIDA NAKİT ÖDEME Şeklinde ödeyebilir.
  • Hediye olarak gönderimini yapacaksanız da, Kurabiyelerin kargo dahil toplam ücretini kurumsal banka hesabımıza HAVALE ya da EFT şeklinde ister online bankacılık kullanarak isterseniz tüm İŞ BANKASI ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.

Siparişiniz YURTİÇİ KARGO ile gönderilmektedir.

MİNİ MESAJLI KURABİYE FİYATLARI VE SİPARİŞ

Yukarıda görmüş olduğunuz tüm mesajlı mini kurabiyelerimizin kutu fiyatı KDV ve Süslemeler Dahil 35 TL’dir.

    Disqus seems to be taking longer than usual. Reload?