BEŞİKTAŞ KURABİYELERİ

Beşiktaş Kurabiyeleri

Sevgilinize,eşinize,en yakın arkadaşınıza ve babanıza ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız, tuttuğu takımın renklerine özgü beşiktaş temalı butik kurabiye alabilirsiniz.  Hediye dendiğinde çoğu zaman futbol takımları akıla gelmez fakat biz kurabiyecim.net olarak futbol takımlarını öyle bir konsept haline getirdik ki futbolla hiç alakası olmayan birisini dahi koyu bir taraftar haline getirebilirsiniz.  İşte karşınızda beşiktaş‘a gönül vermiş,tam bir futbol aşığı, renkli takım tutmayan asil insan ve kara kartallar için hazırlamış olduğunuz beşiktaş takımına özgü butik kurabiyelerimiz.

BEŞİKTAŞ TEMALI KURABİYE

Siyah-beyaz renklere bürünmüş butik kurabiyelerimizin tamamı tereyağı kullanılarak malzeme kalitesi en üst düzeyde tutularak üretilmektedirler. Ayrıca siz siparişinizi verdikten sonra sadece size özel olarak hazırlandıklarından buharı üzerinde,taze taze kargoya verilirler.

  • Beşiktaş spor klübüne özgü tüm kurabiyeler pişirilip , üst tasarımları yapıldıktan sonra teker teker şeffaf ambalajlara konularak siyah kurdale ile paketlenir. Tüm kurabiyelerin boyutları büyük boy olup, yaklaşık 8-10 cm arasındadır.
  • Son olarak kurabiyeleriniz; Beşiktaş’ın renklerinden olan siyah kutu ve beyaz kurdaleli hediye kutularında kargolanır.

BEŞİKTAŞ TEMALI BUTİK KURABİYE MODELLERİ

Beşiktaş klubüne özgü tasarlamış olduğumuz butik kurabiyelerimiz standart paket halinde hazırlanmaktadırlar. Kutu içerisinde 17 adet hem kişiye özel hemde klubün renklerinden oluşan butik kurabiyeler bulunmakta. 17 adet kurabiyenin 2 adeti; isme özel olarak hazırlanan yılın en iyi taraftarı ve klasik beşiktaş forması arkasına isim yazdırılabilen kurabiyelerdir. Diğer 15 adet butik kurabiye modelide siyah beyaz renklerde hazırlanmış 4 adet 1903 kurabiyesi , 3 adet BJK kurabiyesi,1 adet beşiktaş klubü logolu kurabiye,1 adet beşiktaşk kurabiyesi,1 adet çarşı temalı kurabiye,1 adet formalı çocuk kurabiyesi,1 adet siyah beyaz kurabiyesi,1 adet kara kartal kurabiyesi,1 adet taraftar sevgililer kurabiyesi ve son olarak 1 adet klasik beşiktaş formasıdır. Beşiktaş temalı tüm kurabiyelerimiz siyah renk ve beyaz kurdaleli kutuya konularak kargolanmaktadır. Kutusuna kadar tam bir beşiktaş ürünü olan bu hediyeyi , sürekli beşiktaş ile yatıp kalkan, televizyon ve stad’ta her nerede olursa olsun hiçbir maçını kaçırmayan tüm sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Kutu içeriğinde olan Beşiktaş kurabiye modelleri:

NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

Beşiktaş temalı butik kurabiyelerin siparişini 2 farklı yöntem kullanarak verebilirsiniz. İsterseniz kurabiye sipariş hattımız olan 0545 605 60 92 no’lu hattımızı arayarak, istersenizde sayfanın en alt kısmında bulunan sipariş formunu doldurarak verebilirsiniz. İsme özel olan kurabiyeler için isim bildirimini telefondan sipariş verirken, siparişinizi alan görevliye iletebilir ya da sipariş formundaki “kurabiyenin üzerine yazılacak isim” kısmından bildirebilirsiniz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ / KARGO

  • Beşiktaş kurabiyelerinin ücretini, ister kurabiyelerinizi teslim alırken KAPIDA NAKİT ÖDEME Şeklinde ödeyebilir.
  • Hediye olarak gönderimini yapacaksanız da, Kurabiyelerin kargo dahil toplam ücretini kurumsal banka hesabımıza HAVALE ya da EFT şeklinde ister online bankacılık kullanarak isterseniz tüm İŞ BANKASI ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.

 Siparişiniz YURTİÇİ KARGO ile gönderilmektedir.

FİYAT VE SİPARİŞ

Beşiktaş temalı kurabiyelerimizin fiyatı 65 TL’dir. (Fiyata KDV,Kutu ve Süslemeler dahildir.)

  1. Beşiktaş Temalı butik kurabiyelerin siparişini ister kurabiye sipariş hattımız olan 0545 605 60 92 no’lu hattı arayarak verebilir,
  2. İsterseniz  aşağıdaki sipariş formunu doldurarak verebilir,
  3. İstersenizde 0545 605 60 92 no’lu Whatsapp hesabımızdan verebilirsiniz.

SİPARİŞ FORMU:

    Disqus seems to be taking longer than usual. Reload?