1 YAŞ KURABİYELERİ

1 Yaş Kurabiyeleri

9 ay boyunca karnınızda taşıdığınız o minnacık yavrunuzun dünya gelmesinin üstünden tam 1 yıl geçti ve doğum günü yaklaşıyor ise; 1 yaş kurabiyesi için doğru adrestesiniz. Tüm anneler için bebeklerinin ilkleri çok önemlidir. İlk adımı, ilk anne deyişi, ilk emeklemesi ve tabiki ilk yaşı. Tüm annelerin ilk yaş konusundaki hassasiyelerini ve gösterdikleri özeni bildiğimiz için kurabiyecim.net olarak bebeklerin ilk yaşlarının kultmasında kullanılan bir yaş kurabiyesi tasarımlarımızı sonunda hazırladık. Uzman ekibimiz tarafından hem erkek hemde kız bebekelere özel olarak hazırladığımız 1 yaş baby shower kurabiyelerimizi umarız çok beğenirsiniz. 1 yaş kurabiyelerimizi tasarlarken mutfak ekibimiz , kız bebekler için daha çok çiçek ,kraliçe tacı, bebek figürleri kullanırken renk olarak pembe,yeşil ve sarı renkleri ağırlıkla kullanmıştır. Erkek bebekler içinse; kral tacı, denizci figürleri ve erkek bebek figürleri kullanılırken renk olarak da açık ve koyu mavi tonları kullanılmıştır. Her iki modelde 20’şer olmak üzere toplam 40 model bulunmaktadır. Fiyat konusunda ise; Annelerimizi üzmeden bebekleri için en kaliteli malzemeleri kullanarak hazırladığımız kurabiyelerimizi 3,5 TL olarak belirledik. Evinizde saatlerce kurabiyeler ile uğraşıcağınıza , bebeğinizin 1 yaş doğum günü partisi için kurabiyecim.net’i tercih edin! ve Bu günü bebeğinize ayırıp kurabiye işini hiç düşünmeyin.

KIZ BEBEKLERE ÖZEL 1 YAŞ KURABİYE MODELLERİ:

9 aydır merakla beklediğiniz o mini minnacık ailenizin en gözde bireyi bir kız mı! Dünyaya gözlerini açtığını günden bu yana tam 365 gün geçti ve ilk yaşını mı kutlayacak. Çiçeği burnunda anne ve babalar kız bebeğinizin 1 yaş kutlaması için farklı alternatifler mi arıyorsunuz? Artık sadece bir pasta alıp üzerine tek mum koyup bebeğinizin o ilk yaşını bu kadar sıradan kutlayacak haliniz yok herhalde! O zaman yapmanız gereken şey çok basit, aşağıda kız bebekler için tasarladığımız 20 farklı model arasından bebeğinizin partisinde misafirlerinize dağıtmak istediğiniz en güzeli seçip sipariş vermek… Ondan sonrası kurabiyecim.net’e bırakıp 1 yaş kurabiyelerinizin size sapa sağlam geleceği günü beklemek.

ERKEK BEBEKLERE ÖZEL 1 YAŞ KURABİYE MODELLERİ:

Doğduğunda elleri yumuk yumuk olan ailenizin minik ferdinin dünya ya gelişinin 1. yılı ve erkek bebeğinize erkeksi bir doğum günü partisi hazırlamak niyetindeyseniz. Misafirlerinize üzerinde bebeğinizin isminin yazılı olduğu figürlü 1 yaş kurabiyeleri ikram etmek istiyorsunuz fakat nereden alacağınız konuşunda kararsızlıklar yaşıyorsanız. Tamamı tereyağ ile uzman eller ile hazırlanmış , her kurabiyenizin tek tek faturalandırıldığı bu işi hobi olarak değil tamamen şirket disiplini ile yapan kurabiyecim.net aradığınız firma. 20 farklı erkek 1 yaş kurabiyemiz arasından istediğinizi seçebilir ve istediğiniz ismi yazdırabilirsiniz. Aşağıdaki modeller arasından beğenmediyseniz , telefonla sipariş verirken sizinle ilgilenen görevli arkadaşa istediğiniz konsepti söyleyebilir, kurabiyeleriniz o şekilde hazırlanabilir.

Kutu içeriğinde olan Beşiktaş kurabiye modelleri:

NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

1 Yaş Kurabiye siparişlerinizi isterseniz ;

  • 0545 605 60 92 No’lu Kurabiye sipariş hattımızı arayarak verebilir,
  • isterseniz sayfamızın alt kısmındaki sipariş formunu doldurarak tamamlayabilir,
  • İstersenizde 0545 605 60 92 No’lu Whatsapp hesabımızdan verebilirsiniz..

Kurabiyeler üzerindeki tüm değişikliklerinizi telefon üzerinden sipariş alan görevliye bildirebilir ya da sipariş formundaki değişiklik yapmak istediğiniz kısımdan iletebilirsiniz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ / KARGO

  • 1 yaş kurabiyelerinin ücretini, ister kurabiyelerinizi teslim alırken KAPIDA NAKİT ÖDEME Şeklinde ödeyebilir.
  • Hediye olarak gönderimini yapacaksanız da, Kurabiyelerin kargo dahil toplam ücretini kurumsal banka hesabımıza HAVALE ya da EFT şeklinde ister online bankacılık kullanarak isterseniz tüm İŞ BANKASI ATM’lerinden ödeyebilirsiniz

Siparişiniz YURTİÇİ KARGO ile gönderilmektedir.

 50 adet’i geçen 1 yaş kurabiyesi siparişlerinizde kargo ÜCRETSİZDİR.

1 YAŞ KURABİYELERİMİZİN ÜCRETİ VE SİPARİŞ:

1 Yaş kurabiyelerimizin tüm modellerinin adet fiyatı 3.5TL‘dir. Fiyatlarımıza KDV , Kutu ücreti ve Süslemeler dahildir. Tüm Kurabiyelerimiz FATURALI bir şekilde adresinize kargolanmaktadır.

1 Yaş Kurabiye siparişlerinizi isterseniz ;

  • 0545 605 60 92 No’lu Kurabiye sipariş hattımızı arayarak verebilir,
  • isterseniz sayfamızın alt kısmındaki sipariş formunu doldurarak tamamlayabilir,
  • İstersenizde 0545 605 60 92 No’lu Whatsapp hesabımızdan verebilirsiniz..

Disqus seems to be taking longer than usual. Reload?