Sevgiliye Özel Kurabiyeler

Sevgilinize hediye almadan önce dikkat etmeniz gereken bir kaç püf nokta vardır. Alacağınız hediyenin çok pahalı ve değerli olması her zaman onu mutlu edecek bir hediye olmaz. Hediyenizde sizden birşeylerin olması her zaman kutladığınız özel günler için romantik bir hediye olmasını sağlar. Bizde “Netteki kurabiyeciniz” sloganıyla başladığımız bu yolda sizden birşeyler parolasıyla sevgilinize çok özel kurabiyeleri tasarladık. Sevgilinize eşi ve benzeri olmayan sadece sizler için hazırlanacak olan bu kurabiyeler ile tatlı bir doğum günü ya da yıldönümü hediyesi verebilirsiniz.

sevgiliye_kurabiye

SEVGİLİYE MESAJLI BUTİK KURABİYE KUTUSU OLUŞTURUN.

Sevgilinizle birlikte olduğunuz günden buyana yaşadığınız herşeyi hatırlayın. Birbirinize hitap şekillerinizi, ikiniz için önemli tarihleri,mekanları ve aklınıza gelen herşeyi. Siz düşünün kurabiyecim.net sizler için o çok önemli anlarınızı kurabiye olarak tasarlasın. En basitinden “seni çok seviyorum”,”iyi ki doğdun aşkım” sihirli sözcüklerini farklı şekilde söyleme lezzetine kavuşun. Sevgiliye özel mesajlı kurabiyelerimiz 7’li , 10’lu ve 15’li Farklı model butik kurabiyelerden oluşmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken aşağıda görmüş olduğunuz 60 farklı sevgiliye özel butik kurabiye arasından beğendiğiniz 7 farklı,10 farklı ya da 15 farklı kurabiyeyi seçip bize  0545 605 60 92 no’lu sipariş hattımızdan, 0545 605 60 92 nolu Whatsapp hesabımızdan bize iletmek. Yaptıracağınız kurabiyeler tamamen size özel olacağından tüm kurabiyeler üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Örneğin; SVG-04 ürün kodlu isme özel kurabiyenin üzerine kendi adınız ve sevgilinizin adını yazdırabilirsiniz.

Sevgiliye özel 60 Farklı butik Kurabiye Modellerimiz:

sen_ben_kurabiyesi ask_temali_butik_kurabiye askin_tadi_sen_sevgiliye_ozel_kurabiye isme_ozel_butik_kurabiye sevgiliye_tarihli_kurabiye benim_herseyim_sensin_kurabiyesi gelin_damat_kurabiyesi seni_seviyorum_kurabiyesiask_temali_butik_kurbiye bizimkisi_bir_ask_hikayesi_kurabiyesi evli_cift_kurabiyesi sonsuza_dek_elimi_birakma_kurabiyesiyildonumu_kurabiyesi hayat_seninle_guzel dogum_gunu_kurabiyesi hayatimin_anlamiiyi_ki_varsin_kurabiyesi aklim_hep_sende askimiz_hic_bitmesin_kurabiyesi sevgiliye_takvimli_kurabiyesi1.yildonumu_kurabiyesi birlikte_yaslanakim_kurabiyesi yarisi_senin_yarisi_benim yataktaki-sevgili_kurabiyesibitanem_butik_kurabiye bebegim_butik_kurabiye herseyim_butik_kurabiye tutkumsunseni_seviyorum_ask_kurabiyesi seviyo_kurabiyesi kurabiyem seni_cook_seviyorum_butik_kurabiyeiyiki_dogdun_kurabiye prensim_kurabiye askim_kurabiye gece_sen_gunduz_sen_kurabiyesibirlikte_nice_yillara_kurabiyesi sensiz_zaman_gecmiyor bankta_oturan_cift_kurabiye gelin_ve_damat_butik_kurabiyesevgiliye_ozel_kurabiye asigim_sana_kurabiye beyaz_ciftli_kalp_kurabiyesi sevgiliye_askim_hediyesikisiye_ozel_kurabiye damatlik_butik_kurabiye gelinlik_butik_kurabiye bankta_oturan_cift_kurabiyesidogum_gunun_utlu_olsun_kurabiye yıldonumune_ozel_kurabiye hediye_paket_kurabiye ciftlere-ozel_butik_kurabiyemektup_kurabiyesi uzaktaki-sevgiliye-kurabiye opusen_cift_kurabiyesi ı_love_you_kurabiyepasta_seklinde-kurabiye nice_mutlu_yillara_kurabiyesi seni_cok_ozledim_kurabiyesi kalbimin_tek_sahibi

.
NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

Sevgiliye özel butik kurabiyelerimizin tamamı sipariş tamamlandıktan sonra tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaya başlanır ve tek tek ambalajlanarak taze taze kargolanır.  Kurabiye siparişlerinizi isterseniz 0545 605 60 92 No’lu Kurabiye sipariş hattımızı arayarak verebilir, İstersenizde 0545 605 60 92 No’lu Whatsapp hesabımızdan verebilirsiniz.. Kurabiyeler üzerindeki değişiklik yapacak iseniz tüm değişikliklerinizi telefon üzerinden sipariş alan görevliye bildirebilir ya da sipariş formundaki değişiklik yapmak istediğiniz kısımdan iletebilirsiniz. 

Tüm butik kurabiyelerimiz 8-10 cm arasında büyük boydur. Ayrıca seçtiğiniz kurabiyeler 1.sınıf kaliteli kırmızı hediye kutularına konularak gönderilmektedir.

butik_kurabiye_kutulama_ve_boyut_ornekleri

ÖDEME SEÇENEKLERİ / KARGO

  • Kurabiyelerin kargo dahil toplam ücretini banka hesabımıza HAVALE ya da EFT şeklinde ister online bankacılık kullanarak isterseniz tüm GARANTİ BANKASI ATM’lerinden ödeyebilirsiniz.

SEVGİLİYE ÖZEL KURABİYELERİMİZİN FİYATLARI

Sevgiliye özel butik kurabiyelerimiz 3 farklı adet sayısında ( 7’li,10’lu ve 15’li) konsept kutu şekilde hazırlandıklarından 3 farklı fiyat seçeneğine sahiptir. Fiyatlarımıza KDV , Kutu ücreti ve Süslemeler dahildir.
FİYAT_BİLGİSi_7_adet FİYAT_BİLGİSİ_10_adet 15_adet_fiyat_bilgisi

.

KURABİYE SİPARİŞ:

  1. Sevgiliye özel butik kurabiyelerin siparişini ister kurabiye sipariş hattımız olan 0545 605 60 92 no’lu hattı arayarak verebilir,
  2. İstersenizde 0545 605 60 92 no’lu Whatsapp hesabımızdan verebilirsiniz.